KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355329

nr 1735 5329

1800-tal, fiskeläge. Ej signerad. Olja på duk, 46x74 cm, yttermått inklusive ram: 73x100

Kondition: krackeleringar, ramskador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 18:48:04

24/10 14:55:24 1      Vinnande bud